[rev_slider_vc alias=”Home”]

RC cars deliver action races for your corporate, teambuilding, public and private events

Sample of last events

What king of event do you need to enrich?

Open house days and Family days

We organize action programme for hundreds and thousands of visitors at events Open house days or Family days and Kids day. Visitors and public will get unforgetable experience. We will awake your creativity by creative workshop for building cardboard little cars tuned for your brand. Visitors will also get nontraditional merchandise.

.

Corporate events and Teambuildings

Realizujeme doprovodný program na akcích pro veřejnost, pro zaměstnance nebo pro obchodní partnery. Vytrhneme vás ze stereotypu s terénními autíčky na dálkové ovládání na mobilní dráze.

Plánujete Den otevřenýh dveří? Zaměstnanecký den, sportovní den nebo Dětský den? Ušijeme akci na míru. S workshopem stavby kapot z kartonu umíme hravě zabavit děti, manažery i ředitele.

Program for Motorsport events

We know how to entertain hundreds of kids and adults at large motorsport events. We have done enetrtainment at Barum Rally with radio Rock Max, Agrotec Rally, Masaryk Racing Days nebo 24h Epilog at Masaryk Brno Circuit.

.

Program for festivals and large public events

We give action experiences and pretext for moving and for fun. We were very happy to be part of the festival Pojď dál of band The Tap Tap, Sázava fest, Family Fest Zlín and Brněnský trosečník.

Program for private events and birthday parties

Needed more action for Family event than only cake with candels? What about your own races between children and parents at your cottage or garden? We guarantee rising from the bench also all grandmothers.

.

Tématicky laděný program

blank

pro Logistické firmy
a výrobce nákladních aut

Postavíme modely nákladních aut ve Vašich barvách. Vyzkoušíte soutěž v couvání a převozu nákladu. Fotokoutek na přání s Vaší technikou umocní zážitek z Firemního dne nebo Dne otevřených dveří. Děti i dospělí si odnesou adrenalinový zážitek ze společných závodů o ceny. Nejlepší si zaslouží i řidičské průkazy, diplomy i medaile. Máme za sebou akce pro firmu DHL, firmu Vapas, nebo firmu DeutschMann Internationale Spedition, s.r.o.

blank

pro Dopravní podniky a
výrobce autobusů

Na modely Vašich autobusů se dlouho nezapomene. Na dráze se proženou autobusy i auta dispečinku. Vyzkoušíte soutěž v couvání. Děti si mohou svézt své plyšáky. Fotokoutek na přání s Vaší technikou umocní zážitek z Firemního dne nebo Dne otevřených dveří. Děti i dospělí si odnesou adrenalinový zážitek ze společných závodů o ceny. Nejlepší si zaslouží i řidičské průkazy s fotkou, diplomy a medaile. Máme za sebou úspěšné akce pro Pražský dopravní podnik nebo Brněnský dopravní podnik. Šestikolový autobus nebo i osmikolový kloubový autobus může velmi obohatit celou vaši akci.

blank

Akční Pirátské lodě

Kompletní tématický program a perfektní zábava pro vaše firemní a rodinné dny. Zabavíme vaše zaměstnance a jejich ratolesti. K programu je možné objednat i pirátský skákací hrad, malování na obličej nebo dočasné pirátské tetování.

Čeká vás kreativní výzva stavby vlastních pirátských lodí a akční závody. Nebude chybět skvělý organizační tým v kostýmech. Odnesete si nezapomenutelnou vzpomínku společně stráveného času.

blank

pro Technologické firmy - IT Challenge

IT Challenge je speciální disciplína určená technickým guru a fajnšmekrům. Jezdí se s auty 4×4 přes překážky z recyklované výpočetní techniky jako počítače, notebooky, klávesnice, tiskárny, monitory nebo základní desky. Zpestřili jsme Programovací soutěže ARTIN Hackaton / Roboauto 2018 nebo Job Fair Czechitas 2018 v Impact Hubu Brno.

blank

Traktory - pro zemědělské akce a výstavy techniky

Modely traktorů na dálkové ovládání zpestří akce typu traktoriády, zemědělské akce, výstavy techniky, dny otevřených dveří, dětské dny, vinařské nebo pivní slavnosti ale i běžné městské akce pro veřejnost. Vaši návštěvníci zažijí jízdu s traktory na dálkové ovládání na překážkové dráze, na kterou nezapomenou. Vyzkoušíte i zručnost v couvání s vlečkou.

.

Narozeninové párty a dětské tábory. Soukromé, nekomerční, charitativní a školní akce.

Rodinná akce akčněji než jen s dortem a svíčkami? Co třeba vlastní závody mezi dětmi a rodiči u vás na chalupě nebo zahradě? Zaručeně zvedne z lavičky i všechny babičky. Doporučujeme novinku: Akční pirátské lodě!

K ostatním nekomorčním akcím přistupujeme individuálně a rádi podpoříme užitečný projekt.

Do you need remarkable and action marketing?

blank

We build customized models

We build customized bodies and models by wishes. Very suitable also for marketing purposes also with in your brand with logos for nontraditional presentation of your company.

Reference

blank

Naše Historie

blank

Uložit

Uložit

Uložit

Naše nejsilnější momenty

Uložit

blank

Příběh mohdrého autobusu Iveco

Jak se zrodil jeden z nejsilnějších autíčkových příběhů?

Po akci Den otevřených dveří ve firmě Iveco Bus, v květnu 2017, mi zavolal pán, zamětnanec z karosárny. Že s náma kluk strávil několik hodin a hrozně ho to bavilo, a doma pak šel, a na svoje auto si sám postavil vlastní autobus. Vymyslel uchycení a vše. Pán se ptal jestli by bylo možné originální kapotu modrého busu získat. Že by měl radost. Řekl jsem, že bych se musel zeptat.

Další projekty

blank

Za 100 dobrých skutků - akce pro školu/školku

Školka nebo škola ve které děti přislíbí 100 dobrých skutků (jeden človíček jeden skutek – včetně učitelek a učitelů), tam pro ně přijedeme udělat POŘÁDNOU ŠVANDU S AUTÍČKY – s lehce edukativním bonusem – dopravní výchovou, školou fyziky nebo tak něco – něco vymyslíme, ať to má trošku přesah (klidně rádi zapojíme i rodiče). Zastavili jsme se totiž u stánku #dobrokavacz – káva za dobrý skutek – to je nápad! S hlavou plnou autíček – ihned mi blesklo hlavou co by tak šlo udělat? Hmm. A první myšlenka byla tahle. Taz a bárbí souhlasili. A já? “K čertu s tím. Jdeme na to!” (Aneb jak říká inspirativní byznysmen Richard BransonScrew It, Lets Do It). Vedle stál i stánek Cukrárna Tutti Frutti – a není náhoda, že tříkolka má taky tři kola. Zmrzlinářská superkára je právě ve výstavbě blank😉 Díky za inspiraci Libor Horeni a boží nápad s Dobrokávou. Vzhledem k tomu, že se nám letos daří a máme z toho radost, popostrčíme trochu srandy i tímto směrem. Myslíme to vážně. Sdílejte a lajkujte blank

blank

Dobroden na Zelňáku a budoucí maskot - psí auto

Byli jsme osloveni jestli můžeme přispět svým dílem při zakončení sezony 2018 Dobrokávy.cz.
Tak jsme souhlasili 😉

blank

Takhle má vypadat škola! Aneb auto na vodíkový pohon ve výuce.

Chceme na vlastní oči prozkoumat jak může fungovat školství jinde a přinést tyto informace k nám. Zjistili jsem totiž, že jsme u nás s trašně pozadu. Jako třeba ve škole Deltion College v Holandsku.

blank

Podporujeme Studentskou konferenci Glorious

Tři roky za sebou jsme naším programem podpořili studentskou konferenci Glorious. Mají neobyčejný obsah inspirativních přednášek a vyjímečné hosty. takové věci je prostě potřeba podpořit, aby vznikali.

Uložit